Escada Magentism. Szczególne okazje zasługują na specjalną oprawę.

O mnie

Modjo ~ Lady ( Hear Me Tonight )

" Zapach perfum kobiety mówi o niej więcej, niż charakter jej pisma "

Christian Dior

16706708_1260827470676904_570056107_n
Skład:
1) Głowa: liście czarnej porzeczki, czarna porzeczka, liczi, ananas, melon, czerwone owoce,
2) Serce: jaśmin, magnolia, róża, bazylia, frezja, zielona nuta, konwalai, irys, kwiat migdałowca, heliotrop, kminek,
3) Podstawa: wanilia, piżmo, benzoina, bursztyn, wetiweria, karmel, paczuli, drzewo sandałowe

     Każdego dnia za pomocą zmysłu zwroku nasz mózg rejestruje tysiące obrazów. Podobnie jest jest z naszym węchem. Zapachy mogą przywodzić na myśl konkretnych ludzi czy wydarzenia, z którymi nawet po wielu latach będziemy w stanie powiązać woń jaka im towarzyszyła. Twierdzi się, że jeżeli nie czuje się na sobie perfum dobrane zostały stosownie do naszej osobowości. Na ulicach niejednokrotnie mamy szansę mijać przechodniów za którymi smuga wód toaletowych ciągnie się jeszcze przez dziesiątki metrów. Podobno " kiedy mężczyna poczuje Twoje perfumy, wie o Tobie już prawie wszystko ". Te z kobiet, które chętnie sięgają po perfumy kwiatowe, nieświadomie sprawią wrażenie… szczuplejszych, zgrabniejszych i młodszych ! Co zatem mówią o mnie moje?
     Obok wielu zapachów noszonych na co dzień w moich zbiorach jest jeden szczególny, na którego wybór decyduje się zawsze wówczas, kiedy chcę wprawić się w świąteczny nastrój i wywołać wrażenie na otoczeniu. Escada Magnetism skierowana jest do kobiet z pazurem, żyjących pełnią życia optymistek. Perfumy bez wątpienia skradną serce każdej niepokornej pasjonatce przygód, lubiącej zwracać na siebie uwagę. Zapach trzymający się blisko skóry, ponadczasowy, inspirowany pasją i magnetyczną miłością pomiędzy dwojgiem ludzi. Mój wybór przeznaczony jest dla kobiet, które chcą być ponadczasowe i oryginalne a zarazem romantyczne i zmysłowe. Jak zapewnia producent, właścicielka tego zapachu przyciągać będzie swym magnetyzmem całe otoczenie. Zapach z powodzeniem nadaje się zarówno na codzień jak i na wieczorne wyjścia. Na wyróżnienie zasługuje intensywność i trwałość zapachu.
     Każdego roku, marka obecna w 60 krajach świata, oferuje specjalną, letnią edycję limitowaną. Założycielami jest małżeństwo Wolfgang i Margaretha Ley z Monachium. Co ciekawe, nazwa firmy pochodzi od imienia konia wyścigowego ! Pierwsze perfumy Escada wydane zostały w roku 1990, chociaż na rynku marka dostępna jest już od 1978. Klienci kojarzą ją bowiem przede wszystkim z wysoką jakością mody damskiej, kolekcji sportowych czy akcsoriów takich jak torebki, buty czy okulary. Tradycja wydawania perfum sezonowych zapoczątkowana została już w trzy lata po premierze linii zapachów. Do prawdziwych klasyków należą już Escada Moon Sparkle, Escada Desire Me, Escada Sunset Heat oraz Escada Into the Blue.

16729864_1260828037343514_1074677009_n

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline